Yooztic, یوزتیک امروز سه شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ به سایت یوزتیک خوش آمدید

قوانین و مقررات

موضوع خدمات قابل ارائه در وب سایت یوزتیک، فروش اینترنتی بلیت کنسرت ها و تئاتر های دارای مجوز از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، همایش ها و دیگر رویدادهای علمی، فرهنگی  دارای مجوز معتبر می باشد.
نمایندگان فروش یوزتیک به صورت آزاد و دارای ثبت حقوقی مستقل می باشند و صرفاً در عمل فروش بلیت با این وب سایت همکاری دارند و موارد اختلاف فی مابین مشتریان و گیشه های فروش ارتباطی با یوزتیک ندارد.
هیچ نماینده و یا کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود فرد و یا شرکت ثبت شده در یوزتیک می باشد.
موارد پیش آمده در چگونگی اجرای هر گونه رویدادی اعم از کنسرت، تئاتر، همایش و یا از این دست به هیچ عنوان به یوزتیک مربوط نخواهد بود و یوزتیک فقط در مورد نحوه فروش بلیت مسئول خواهد بود.
در صورت ارائه اطلاعات اشتباه هنگام خرید اینترنتی مسئولیت عدم ارسال بلیت به عهده ی خود شخص ارائه دهنده ی اطلاعات اشتباه خواهد بود.
مبلغ بلیت های رویداد فروخته شده از طریق یوزتیک به هیچ عنوان قابل عودت نخواهد بود، در مواردی خاص یوزتیک می تواند در این خصوص با صلاحدید یکطرفه عمل نماید.
در حین خرید اینترنتی هشدارها به منزله توافق فی مابین و جزء قوانین محسوب خواهد شد و از طرف یوزتیک به صورت غیر قابل تغییر و تجدید نظر می باشد.
یوزتیک متعهد است در ارائه سرویس خدمات فروش بلیت در امکانات مطروحه و عنوان شده بهترین خدمات را ارائه نماید.
یوزتیک از اعضاء و مشتریان جدید خود می خواهد قوانین و مقررات استفاده از وب سایت و همینطور راهنمای پرداخت، هشدارها و حریم خصوصی کاربران را حتماً مطالعه نموده باشد.
تمام مرحله ی پرداخت مبلغ صورتحساب در درگاه پرداخت های شرکت های طرف قرارداد با سامانه بانک ملت و بانک پارسیان در سیستم درگاه پرداخت اینترنتی خود این بانکها انجام و تمام مسئولیت پرداخت ناموفق، کسر چندین بار مبلغ و یا از این دست به عهده بانکها خواهد بود.
مطلع باشید که صورتحساب اینترنتی، به منزله سند پرداخت و رسید خرید خدمات از یوزتیک خواهد بود و جهت مراجعه به سالن محل اجرای رویداد می بایست حتماً اصل بلیت را به همراه داشته باشید.
در زمانی که رویدادی قبل از اجرا به هر دلیل از طرف مقامات ذیربط مسئول ملغی اعلام شود، یوزتیک می بایست مبلغ بلیت های رویداد مربوطه را به خریداران عودت دهد و این عمل در قبال دریافت صورتحساب و اصل بلیت و بنام خریدار انجام خواهد شد و یوزتیک در مورد برگزاری مجدد و یا تغییر تاریخ آن هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
یوزتیک در هنگام اتمام بلیت های رویداد هیچ مسئولیتی نسبت به تقاضاهای جدید و پس از آن نخواهد داشت.
مسئولیت حفظ و نگهداری بلیت بر عهده خریدار می‌باشد و یوزتیک هیچگونه مسوولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و كُپی شدن بلیت ندارند، لازم به ذکر می باشد که در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیت، کاربران می توانند با مراجعه به سایت یوزتیک و با وارد نمودن شناسه بلیت، نسبت به چاپ مجدد آن اقدام نمایند.
توجه داشته باشید که ورود افراد به سالن تنها از طریق چک نمودن بارکد مندرج بر روی بلیت چاپ شده صورت می‌پذیرد و بارکد بلیت باید بصورت واضح و با کیفیت چاپ شده باشد.
همراه داشتن كارت ملی خریدار بلیت جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیت در هنگام ورود به محل اجرای برنامه الزامی می‌باشد.
بلیت صادر شده توسط یوزتیک به هیچ وجه قابل انتقال به غیر نمی‌باشد.
مخاطب می بایست بليت را شخصا از طريق سايت یوزتیک و يا فقط از نمايندگي هاي مجاز اعلام شده خریداری نمایید، بليت صادر شده قابل استرداد و يا قابل انتقال به ديگران نمي باشد بنابراين از خريدن بليت از افراد متفرقه خودداري نماييد .
در صورت مشاهده بلیت جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.
خریدار بلیت باید به محدوديت سني كودكان براي ورود به سالن برگزاری هر رویداد توجه نماييد.
رعایت شئونات اسلامی در طول اجرای رویداد ها الزامیست .
خریدار بلیت باید 30 دقيقه پيش از آغاز برنامه در مكان اجرا حضور يابد، درب هاي محل برگزاری رویداد همزمان با آغاز برنامه بسته خواهند شد و در صورت تاخير هيچگونه حقي براي ورود به مكان اجرا يا پس گرفتن مبلغ بليت نخواهد داشت .
به همراه داشتن كارت ملی و یا کارت شناسایی معتبر توسط خریدار بلیت جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیت در هنگام ورود به محل اجرای برنامه الزامی می‌باشد.
در صورت عدم استفاده از بلیت در زمان تعیین شده، بلیت فاقد اعتبار خواهد بود.
در صورتي که به دليل عدم رعايت قوانین فوق از ورود شخص جلوگيري گردد، برگزار كنندگان هيچگونه تعهدي در برابر پرداخت بهاي بليت نخواهند داشت.
خرید بليت از سامانه یوزتیک به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.
در صورت بروز شرایط خاص که خارج از اراده یوزتیک باشد به صورتیکه اجرای مفاد این صفحه را غیر ممکن سازد، مانند اشکال در سرور و یا قطع ارتباط اینترنتی، جنگ یا بروز بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و ... یوزتیک تنها موظف به اجرای تعهدات خود تا زمان بروز شرایط فورس ماژور می باشد.